JUTRZENKA ROZBITA W SIENIAWIE!

Wysoką porażką Jutrzenki zakończył się środowy zaległy mecz w III lidze z Sokołem Sieniawa. Piłkarze z Giebułtowa do domu wrócili z bagażem aż ośmiu bramek!

Już do przerwy podopieczni Pawła Zegarka przegrywali 3:0, a bramki zdobywali Derlich, Mazurek oraz Purcha. W drugiej odsłonie worek z bramkami na dobre rozwiązał się w pięćdziesiątej siódmej minucie po strzale Kitlińskiego. Ten sam zawodnik kilka minut później podwyższył na 5:0 dla gospodarzy. Później na listę strzelców wpisali się jeszcze Hass, Kasperkowicz. Wynik na trzy minuty przed końcem ustalił Purcha, który z rzutu karnego zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

Giebułtowianie po siedmiu meczach zajmują dwudziestą lokatę z sześcioma punktami na koncie. Podopieczni Pawła Zegarka zdobyli tylko cztery bramki natomiast licznik straconych goli po siedmiu meczach zatrzymał się na aż dwudziestu czterech!

W najbliższy weekend Jutrzenka zmierzy się z Podhalem Nowy Targ, które aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce.

Sokół Sieniawa – Jutrzenka Giebułtów 8:0 (3:0)
Derlich 4’, Mazurek 10’, Purcha 35’, 87’ (k), Kitliński 57’, 61’, Hass 64’, Kasperkowicz 72’

Jutrzenka:Guguła – Silczuk, Michalec, Kowalski (62. Kozicki), Bizoń – Romuzga, Kaczor, Majcherczyk, (81. Ferenc), Wątroba (55. Bierówka) – Zawadzki (62. Balawender), Kozieł (55. Michniak)