JUTRZENKA RUNDA JESIENNA!

Podsumowanie statystyczne rundy jesiennej:

11. Jutrzenka Giebułtów  17 21 6-3-8 20-25

w całej rundzie Jutrzenka rozegrała 17 meczy zdobywając 21 punktów , 6 razy wygrywając 3 razy remisując i doznając aż 8 porażek, strzelając przy tym 20 goli ale tracąc 25 - co dało szóstą obronę ligi. Niestety w ofensywie daje to wynik też szósty ale od końca ligowej tabeli. Na pewno wpływ na ofensywny wynik bramkowy miały kontuzje dwóch czołowych zawodników Balawendra i Kubiaka. Dało to 11 miejsce w tabeli i na wiosnę cel to walka o pierwszą ósemkę!

Mecze domowe:

7. Jutrzenka Giebułtów 8 17 5-2-1 14-6

Dobrze spisywała się Jutrzenka w meczach domowych gdzie zdobyła 17 punktów i gdyby nie pechowa porażka w pierwszej kolejce z Wiślanką Grabie 0-1 i remis z Wiślanami Jaśkowice 3-3 (Jutrzenka prowadziła już 3-1) te statystyki były by jeszcze lepsze.

Mecze wyjazdowe:

13. Jutrzenka Giebułtów 9 4 1-1-7 6-19

Z drużyny niezwykle groźnej i punktującej u siebie Jutrzenka na wyjazdach prezentuje się w statystykach dużo słabiej. Tylko 6 goli strzelonych na 9 meczy i 7 porażek na 9 meczy pokazuje , że aby myśleć o pierwszej ósemce Jutrzenka na wiosnę musi przywozić z wyjazdowych meczy punkty.

strzelcy bramek:

5- MAJCHERCZYK