Z CRACOVIĄ CLJ na remis, z TERMALICĄ II przegrana!

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW rozegrała kolejne mecze kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV Ligi Małopolskiej grupa Zachodnia, kolejno remisując z liderem CLJ Cracovią oraz minimalnie przegrywając z liderem grupy Wschodniej IV ligi Termalica Bruk-Bet II Nieciecza.

drugim meczu sparingowym rozegranym na sztucznym boisku Centrum Treningowego Cracovii w Rącznej Jutrzenka zremisowała z liderem Centralnej Ligi Juniorów Cracovią 1-1. Giebułtowianie wyszli na prowadzenie po strzale z dystansu Majcherczyka, chwilę później młoda Cracovia w sytuacji sam na sam z golkiperem Jutrzenki doprowadziła do wyrównania.

W trzeciej grze kontrolnej w Niecieczy rezerwy Termalica Bruk-bet Nieciecza (lider grupy wschodniej IV ligi) minimalnie okazał się lepszy. Co prawda Jutrzenka miała okazję na wyrównanie ale rzut karny zmarnował Michał Ślaski i mecz zakończył się wygraną "rezerwistów" z Niecieczy.

Mecz sparingowy nr 2

Cracovia Kraków CLJ – Jutrzenka Giebułtów 1:1
gol: Majcherczyk
Mecz sparingowy nr 3